SOUND SYSTEMS
Farklı Beklentilere, Farklı Çözümler Sunuyoruz…

Profesyonel sahne sistemleri

     Canlı performans gösterecek olan orkestranın sesini en iyi şekilde duyurabilmesi, seyirciyi çoşturabilmesi için kullanılan ses sisteminin mekana uygun ve profesyonel olması gerekmektedir. Tüm konukların sesleri aynı seviye ve kalitede duyabilmeleri; rahatsızlık yaşamamaları için, size en kaliteli ve en iyi performans gösteren ses sistemlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz… 

     Alanımızdaki uzmanlığımız ve en son teknoloji ile üretilmiş dünyaca ünlü markalarımızla, etkin ve kusursuz profesyonel ses sistemleri için bize her zaman güvenebilirsiniz. 
Eğlence mekanları ses sistemleri

     Eğlence mekanlarında gösteriler, ses sistemleri aracılığıyla verilmektedir. Müşterilerinizin eğlenmesi ve keyif alması için sesin temiz, kaliteli ve anlaşılabilir olması gerekmektedir. Mümkün olan en iyi ses deneyimini sunmanız için, mekanlarınızı en iyi şekilde projelendirip profesyonel uygulamalar yapıyoruz. Açık ve kapalı alanlarda kullanabileceğiniz dünya çapında kendini ispatlamış markalarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Düğün salonları ses sistemleri
     Düğün salonlarınıza kurulacak ses sisteminin; açık veya kapalı mekan olsun seslerin iyi bir şekilde dağılımının sağlanması, çevresel faktörlerden oluşacak gürültüyü en aza indirerek mekandaki tüm noktalara aynı seviye ve kalitede iletebilmesi gerekmektedir. Dış seslerin müzik yayınına dahil olmasını engelleyen teknolojik sistemler; sesin yoğunluğunu, çevresel dağılımını ve akustiğe uygunluğunu sağlayarak eşsiz bir eğlenceye imzanızı atmanızı sağlar.
     Şirketimiz bu deneyimlerinden yola çıkarak size düğün salonlarında kullanabileceğiniz en iyi ses sistemini mekanınızın fiziki yapısını dikkate alarak uzmanlaşmış personellerimizle uygulamaktadır. 
Kültür merkezi ses sistemleri

     Kültür Merkezlerinde, ses düzeyini korumak ve mükemmel ses kalitesi için profesyonel ses sistemleri kullanmak gerekir. Mekanların benzersiz özelliklerini dikkate alarak, proje aşamasından, uygulama aşamasına kadar uzman ekibimizle birlikte estetik görünümünün yanı sıra, ses kalitesinden ergonomik kullanımına kadar her aşamada özenli bir çalışma sürdürüyoruz.

    Güvenilirlik, estetik ve kontrol gerektiren bu tip kullanım alanlarında ses sistemi tasarımlarınızı profesyonel proje departmanımız sayesinde hazırlayarak sizlere anahtar teslim çözümler sunuyoruz.
Tiyatro salonu ses sistemleri
     Tiyatro salınlarında ses kaynağı çalıştırıldığında, ses aniden yayılmaz. Kaynak tarafından çıkarılan her ses, salonun absorbe edici duvarları tarafından tamamen absorbe edilmeden yansır. Bir tiyatro gösterisinden gerçek bir tat ve haz alabilmesinin arkasında, tiyatronun güzelliğinin yanında kesinlikle teknik donanımın yani ses sisteminin rolü çok büyüktür. Geniş bir alan olması itibari ile akustiği olan tiyatro salonlarında, seçilen mekanın projelendirilmesi aşamasında en uygun ses sistemi ile tamamlanması gerekir.
  Sesin üniforma olması ve sahne efektlerinin bize doğru anlaşılır bir şekilde gelmesi için sistemin konumunu özenle planlıyoruz. Tiyatro salonu ses sistemi uygulamalarınızı tecrübeli ve işinde uzman ekibimizle birlikte profesyonel bir şekilde yapıyoruz.
Sinema salonu ses sistemleri

     Filmlerdeki seslerin en doğal haliyle duyulması için salonun akustik tasarımında mimari uygulamalardan elektronik uygulamalara kadar her türlü akustik özellikler hesaplanarak hareket edilmelidir. Sinema izleyicilerine etkileyici sesleri duyurmak ve onları filmin içine almak sadece o salona uygun Dolby Digital Surround ses sistemleri ve tasarımları kullanmakla mümkündür.

     Sinema sistemlerinde, salon tasarımına en uyumlu ses sisteminin tasarımı, kurulumu gerçekleştirildikten sonra hangi film oynatılırsa oynatılsın, o filmin seslerinin en yüksek kalitede ve rahatsızlık vermeyecek en yüksek ses seviyesinde izleyiciye ulaşmasını sağlayan sistemleri mekana en uygun şekilde projelendirip kuruyoruz.
Toplantı salonu ses sistemleri
     Ses sistemi toplantının genel başarısı üzerinde en belirgin faktörlerden biridir. Toplantı salonundaki kullanılan ses sistemi farklı ihtiyaçları karşılayabilmesi için bu alan kadar esnek olmalıdır. Bu tip salonlarda kullanılan ses sistemi sesi homojen olarak salonun her yerine dağıtmak zorundadır.

  Toplantı salonlarına sunduğumuz ses sistemleri, konuşmacıların birbirlerini net ve anlaşılır bir şekilde duymalarını sağlayan, farklı gereksinimlere adapte olabilen, kullanılması kolay, tekrar tekrar ayarlanması gerekmeyen, güvenilir ve dekorlara uyum sağlayan çözümler sunar.

Cami ses sistemleri

     Camilerde ses sistemleri, cami’nin hem iç hemde dış alan akustiğini sağlayabilmek için ortamdaki tüm şartlara bağlı olarak 360 derecelik düşünce ile cami iç yapısına kurulur. Kaliteli malzeme, uzman işçilik, dikkatli kullanım camilere uzun süreli hizmet sağlar. Cami ses sistemlerinde amfi, elektrik frekans kabloları, hoparlör, mikrofon, parazit önleyici , ses frekans yükseltici gibi birbirinden farklı birçok ürün bulunur.

     Mevcut ürünlerin birbirine uygun kalitede kurgulanması, tam anlamıyla ortama haki kaliteyi gerçekleştirirken; aksi yapı, ses sisteminin kalitesini düşürür. Caminin ses sistemi dış mekan özelliklerinden bağımsız kurulursa; ezan sesi, arzu edilen noktaya kadar gidemez. cami ses sistemlerinde uzmanlaşmış olan şirketimiz bilgi ve deneyimiyle kullandığı tanınmış kaliteli markalarla sizlere en yi cami ses sistemlerinin uygulamasını yapmaktadır.

Yüksek kalite, uzman teknik kadro, kusursuz hizmet…

     Artı Pro Audio, her projenin teknik ve ürün gereksinimlerini belirleyip; projeleri yapısal ve işlevsel açıdan değerlendirerek en doğru çözüme ulaşmak için çalışmaktadır. Ses sistemlerinde kullandığımız ana ürünlerin kalitesini düşürmemek için, uzmanlarımız tarafından ön görülen ara ürünler de bu kalite doğrultusunda seçilmektedir. Kullanılan ürünlerin bütün bağlantı ve montaj malzemeleri birinci sınıf ürünlerden seçilmektedir. Artı Pro Audio, uygulaması yapılan ses sistemlerinin, yüksek kalitede ve ön görülen sürede tamamlanabilmesi için teknik kadrosu güvenilir hizmet vermektedir.

PRO AUDİO
_

Çözüm  Ortaklarımız

 PROFESYONEL SES SİSTEMİ MARKALARIMIZ