Periyodik Bakım ve Onarım

Anlaşmalı Teknik Servis, destek ve danışmanlık hizmetlerimiz…
 Bakım anlaşması olarak isimlendirilen bu hizmet, işletmelerin ihtiyaç, sorun ve talepleri için dışarıdan aldıkları, genelde yıllık sözleşme ile güvence altına alınan servis, destek ve danışmanlık hizmetlerinin tümüne birden yapılan genel tanımlamadır.
Amacımız !
      Sahne sistemlerinizde sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye yöneliktir.
Bakım Anlaşması Nedir?

Bakım Anlaşması işletmelerinizin en önemli ve en değerli olan ses, ışık ve Sahne sistemlerini sağlık ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacak ve bu anlamda işletmenizi mağdur durumda bırakmayacak kurumsal bir anlaşmadır.

Teknik Servis Hizmeti

İşletmeleriniz için, ses ve ışık sistemlerinden kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hemde ticari zararlara sebebiyet vermektedir. Sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en gecerli ve ekonomik yolu bakım anlaşmasından geçmektedir.

Kimler Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır ?

İşletmesinde ses, ışık ve sahne sistemleri olan ve sistemlerinde sorun meydana geldiğinde acil çözüm gereken tüm işletmeler bakım anlaşması yaptırmalıdır.

Bakım Anlaşması Ne İşe Yarar ?
     • Teknik personeli olmayan işletmelerde bu açığı kapatır.
     • Personel yatırımını ortadan kaldırır.
     • Maliyeti azaltır, aylık olarak kesilen faturalar gider olarak muhasebeye işlenir, tasarruf yaratır.
     • Bir kişi yerine bir firma ile muhatap olunduğu için bireysel hataların önüne geçilir.
     • Rutin analizler ve raporlamalar ile düzenli bilgi sahibi olursunuz.
     • İşletmenizin verimliliğine katkıda bulunacak her türlü teknolojik gelişmeyi düzenli bilgi ve danışmanlık hizmeti olarak alırsınız.
Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar ?
İşletmelere özel bakım anlaşmasının genel konsepti; anlaşma yapılan firmalara, mesai saatleri içerisinde, ses, ışık, sahne sistemleri ve bunlara bağlı ekipmanlar ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, sistemlerinize müdahale
edilip, sorunların giderilmesi ve gereken önlemlerin alınması hizmetidir.
Hedefimiz arızalı sistemlere servis vermek değil; sürekli, verimli ve arızasız çalışan sistemler yaratmaktır.
Bu anlaşma kapsamında uygulanan genel öğeler
          • Sözleşme ile güvence altına anlınan kurumsal hizmet danışmanlığı
          • Deneyimli, eğitimli, gelişime açık uzman kadro
          • Yerinde Müdahale
          • Rutin kontroller ve denetimler
          • Düzenli sistem analizi ve raporlama
          • Donanımsal sorunlarda yedekli çalışabilme
          • Garantili donanım onarımı
          • Müşteri odaklı maliyet planlama
          •  Kurumsal anlamda sistem danışmanlığı
          • Sistem bakım ve temizlik işlemleri
          • Yedek parça temini ve montajı
          • Güler yüzlü hizmet, müşteri odaklı yaklaşım
Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajları Nedir ?
Bakım anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon ve yerinde servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok ozel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.
Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır ?
Öncelikli bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında müşteri temsilcimiz, teknik ekibimizle beraber, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bilgi verilir. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 1-5 kişilik bir ekip, işletmenizde toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.
20 yıllık deneyim ve uzman kadro, kaliteli fiyat politikası, son teknoloji sistemler, ödeme kolaylığı, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sunuyoruz.
Teknik Servis Hizmeti
Teknolojide her zaman bir danışmanınız olması gerektiği düşüncesindeyiz. Bu nedenle sisteminizle ilgili oluşabilecek her türlü senaryoya karşı bilgili ve hazırlıklıyız. Bu sayede, sisteminiz ile ilgili tüm çözümleri kendi bünyemizde çözebiliyoruz. Alınan hizmetin sürekliliği, tek noktadan çözülmesi sisteminizin sağlıklı bir şekilde çalışır kalmasını etkileyen en önemli faktördür. Bu çerçevede imzaladığımız bakım anlaşması altında, sisteminiz ile ilgili tüm konularda tek yetkili oluyoruz. Teknik servis hizmeti dahilinde arızaları tespit ederek en kısa sürede onarım ve kullanım imkanı sağlıyoruz. Teknik ekibimizle adresinizde onarım uygulamaları yaparak size özel çözümler sunuyoruz.
Marka bağımsız olarak işletmelerin mevcut sistemlerinin korunmasına ve daha verimli çalışmasına yönelik faaliyetler bakım anlaşmaları ile çözülmektedir.
Periyodik Bakım Ne işe Yarar ?
Yeni nesil cihazlar her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, cihazlarınızı oluşturan parçaların da bir ömrü vardır. Cihazlarınızın üretiminde kullanılan parçalar zamanla etkisini yitirir. bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her cihaz bakıma ihtiyaç duyar.Cihazlarınızda bu tür sorunların olup olmadığını görebilmek için öncelikle kontrol edilmesi ve gerekirse aşınan veya etkisini yitiren parçaların yenilenmesi gerekir.
Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini engeller…
Periyodik Bakım Yapılmazsa Ne Olur ?
Büyük bütçeler ayırarak aldığınız cihazların bakımları yapılmadığı zaman bütçenize ve ses kalitesine’de olumsuz etkileri vardır. Periyodik bakımları yapılmayan cihazların kullanım ömrü azalır, zamanla aşınan parçalar etkisini yitireceği için ani arızaların çıkma riski artar.
Kendimize Güveniyoruz, Çünkü Biz Ne Yaptığımızı Biliyoruz…