P R O F E S S İ O N A L
LİGHTİNG SYSTEMS

Özgürce Tasarlayabileceğiniz Sahneler Sunuyoruz…

Sahne Işık Sistemleri…

     Günümüz dünyası, Profesyonel sahne ve ışık teknolojilerinde de yeni arayışları zorunlu buluyor. Artı Pro Audio, Beamspot, lazer, strobe, gök tarayıcı, hareketli robot, moving&heath, sahne robotları, ışık kontrol mixerleri ve sanatsal aydınlatmalar ile size hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz ayrıcalıklar tanıyor.

Özel tasarımlarımızla tiyatro, konser, animasyon, sahne performansı gibi bir çok alanda hayallerimizdeki akt yapıyı sizlere en profesyonel şekilde sunuyoruz.

Eğlence Mekanları Işık Sistemleri

       Eğlence mekanlarında gösteriler ve şovlar ışık sistemleri aracılığı ile yapılmaktadır. Konukların eğlenmesi ve haz alması için ışık sistemlerinden verilen efektlerin yeterli olması gerekmektedir. Mümkün olan en iyi ışık deneyimi sunmanız için, profesyonel düzeyde en verimli şekilde projelendirip uygulamasını yapıyoruz. 

Alanımızdaki uzmanlığımız ve en son teknoloji ile üretilmiş dünyaca ünlü kendini kanıtlamış markalı ürünlerimizle, etkin ve kusursuz profesyonel sahne ışık sistemleri için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Düğün Salonları Işık Sistemleri…

     Düğün mekanınıza kurulan iyi bir ışık sistemi, kır düğünü de olsa balo salonu da olsa konukların keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirmesi demektir. Klasik gösteriler ve eğlencelerin ötesinde ne yapabilirim diyorsanız, özel ışık gösterileriyle tüm misafirlerinizi geceden mutlu ve etkileyici bir şekilde yollayabilirsiniz. 

Artı Pro Audio bu deneyimlerinden yola çıkarak size mekanlarınızda kullanabileceğiniz en etkileyici ışık sistemini mekanın özelliklerini dikkate alarak, uygulamasını profesyonel ekibiyle birlikte yapmaktadır. 

Kültür merkezi Işık Sistemleri

       Kültür merkezlerinde mükemmel bir ışık kalitesi için profesyonel ışık sistemleri kullanmak gerekir. mekanın özellikleri dikkate alınarak, proje aşamasından, uygulama aşamasına kadar uzman ekibimizle birlikte estetik görünümün yanı sıra, ışık kalitesinden kolay kullanıma kadar her aşamada düzenli bir çalışma yürütüyoruz. 

Tiyatro Salonu Işık Sistemleri

     Bir tiyatro gösterisinden gerçek bir tat alabilmenin arkasında tiyatronun güzelliğinin yanısıra kesinlikle teknik donanımın yani ışık sisteminin rolü çok büyüktür. Seçilen mekanın projelendirmesi aşamasında uygun ışık sistemi ile tamamlanması gerekir. Fresnel spot, pc spot, takip spotu, led par spot  gibi aydınlatma cihazları ile gösterileriniz muhteşem bir şova dönüşüyor. 

Tiyatro salonu ışık sistemlerinizi projelendirip, tecrübeli ve işinde uzman ekiplerimizle profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.

Tasarımı yaşamdan, güveni teknolojiden…

Artı Pro Audio olarak ışık sistemlerinde sistemin kurulacağı mekanın özelliklerine ve kullanım amacına göre uygun ve doğru ürün ilkesi ile projelendirilmesi yaparak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak için tam donanımlı teknik ekibimizle hizmet vermekteyiz. 

PRO LİGHTİNG
_

Çözüm  Ortaklarımız

 PROFESYONEL IŞIK SİSTEMİ MARKALARIMIZ