Kiralama & Organizasyon

     20 yıldır sektörde sorunsuz biçimde dört koldan hizmet vermeyi amaçlamış ve bunu başarmış bir firmayız. En kaliteli ses, ışık, görüntü ve sahne sistemlerini sağlıyoruz, Artı Pro Audio olarak çıkmış olduğumuz bu yolculukta, bir çok organizasyona imza attık.

Organizasyon

     Her organizasyonda kendimizi çözüm ortağı olarak konumlandırdık ve ortaklarımızın memnuniyetini önemseyerek yıllar içinde gerek teknik, gerek uzman kadrolarımızla daha da profesyonelleştik, büyüdük.

Neden Artı Pro Audio ?

     Düğün organizasyonunuzda uzman ses ve ışık ekibimizle beraber sizlerin bu unutulmaz gününüzü en güzel şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

     Kapalı ve açık alan mekan alternatifleriyle; butik düğün konseptlerinden, büyük organizasyonlara kadar geniş bir yelpaze sunan Artı Pro Audio peri masalınızı gerçeğe dönüştürüyor.

     İşinde uzman, sizleri dinlemeyi seven, çözüm üreten ve işine gönülden bağlı bir ekip…

     Ses-ışık ve görüntü sistemleri ile teknik altyapımız; ihtiyaca ve fikirlerinize yönelik yeni teknoloji ar-gelerimiz ve hepsinden önemlisi işinde uzman, sizleri dinlemeyi seven, çözüm üreten ve işine gönülden bağlı bir ekibimiz var.

     Teknolojiyi yakından takip ediyoruz, her zaman ilklere imza atıyoruz.

     Yer yıl teknolojinin gerektirdiği yeni ürünler ve çok deneyimli teknik kadromuz ile aynı anda birçok işi eksiksiz yerine getirme beceresine sahibiz. Sizinle beraber biz de tadını çıkarıyoruz.

KİRALAMA VE ORGANİZASYON REFERANSLARIMIZ