PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

     Özel gereksinimleri ile her mekân benzersizdir. Bu benzersiz mekânlarda tüm konukların sesleri aynı seviye ve kalitede duyabilmeleri, rahatsızlık yaşamamaları mekanlarınız için önemli bir unsurdur. Artı Pro Audio yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla gereksinimlerinizi en kapsamlı şekilde değerlendirip bu isteklere en doğru şekilde cevap verebilecek çözümleri sunuyor.

PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ

Konferans salonundan, konser sahnesi ışıklandırmasına kadar tüm salon ve sahne aydınlatma sistemleri için standart çözümlerden farklı bir bakış açısıyla fark yaratan projeler gerçekleştiriyoruz.

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Profesyonel görüntü sistemleri konusunda uzman olan Artı Pro Audio, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle sektörün önde gelen firmalarındandır.

KİRALAMA & ORGANİZASYON

Düğün organizasyonunuzda uzman ses ve ışık ekibimizle beraber sizlerin bu unutulmaz gününüzü en güzel şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

TEKNİK SERVİS

  Artı Pro Audio  20 yıllık tecrübesi ile servis, bakım ve onarım hizmetlerinde müşteri memnuniyetini garantiliyor. Artı Pro Audio uzman teknik kadrosu, tamir ve bakım servisleriyle satış sonrasında da güvenceyi garanti ediyor. Saha Deneyimi, uygulama hareket kabiliyeti, erişim ve müdahale hızı ile gelecekte de çözüm ortağınız olmayı sürdürüyor.