P R O F E S S İ O N A L
SECURİTY SYSTEMS
Sizden daha dikkatli sizin için izleyen sistemler…

İş Yeri Güvenlik Sistemleri

     İş Yerinizdeyken yada işyerinizde yokken davetsiz misafir olup olmadığını öğrenmek için işyeri güvenlik sistemlerini kullanmanız zorunluluk haline gelmiştir. Kayıt tutan bu sistemlerde iş yerinize giren kişinin kimliğini, giriş saatini ve amacını öğrenebilirsiniz.

Zamanımızın çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz hatta hayatımızı kazandığımız iş yerlerimizi kapatıp gittikten sonra yahut hafta sonları güvenlikle ilgili kaygılarımızı ancak güvenlik sistemleri ile giderebilirsiniz. İşyerinizde istediğiniz güven ortamını ancak güvenlik sistemleriyle giderebilirsiniz. Güvenlik sistemlerinizi şirketimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip size en uygun hizmeti sunmaktadır.

Fabrika Güvenlik Sistemleri

     Günümüz dünyasında fabrikalar için güvenlik sistemleri zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Bir fabrikanın varlıklarını, çalışanlarını koruma ve kontrol etmesi için hayati önem taşımaktadır. Kurulacak önleyici, gözetleyici sistemler kötü niyetli kişilerin hedefi olmaktan korur ve caydırır. Fabrikalardaki güvenlik sistemlerini, gelişen teknolojileri takip ederek ve öncelik vererek planlıyoruz. 

Güçlü, kolay kullanılan uçtan uca güvenlik çözümleri sunuyoruz ve tüm sistemlerin birbirileri ile çalışır şekilde bağlantılı projeler sunuyoruz.

Hastane Güvenlik Sistemleri

     Hastaneler insan trafiğinin yoğun olduğu, hırsızlık olaylarının sık görüldüğü, hırsızlığa açık yerlerdir. Kötü niyetli kişiler hastaların ve hasta yakınlarının değerli eşya ve paralarını çalabilmektedirler. Hastane güvenlik sistemleri, hastanelerde medyada gelebilecek kavgaların önlenmesinde, suçluların yakalanmasında, doktorların hasta odalarını internet veya lokal ağ üzerinden sürekli kontrol edebilmelerini sağlar.

Digital güvenlik sistemleri sayesinde çok uzun süreli görüntü arşivlenebilmektedir. Güvenlik amacının dışında bilimsel araştırmalar içinde kullanılabilecek sistemlerdir. Sağlık kuruluşları ve hastanelerde hizmet kalitesini arttırmak, işletme güvenliğini sağlamak amacı ile anahtar teslimi olarak projelendirdiğimiz güvenlik sistemlerini bu konuda yetişmiş uzman ekibimizle beraber uyguluyoruz…

Kültür Merkezi Güvenlik Sistemleri

     Kültür merkezleri kültürel etkinliklerin yapıldığı yoğun kalabalığın olduğu yerlerden biridir. Merkez içindeki mekanların çokluğu ve büyüklükleri nedeniyle entegre bir güvenlik sisteminin olması gerekmektedir. Kültür merkezinin girişi güvenliğin hem başlangıç hemde kilit noktasıdır. 

İç ve dış güvenliğin sağlanması buraya gelen misafirlerin can ve malları için çok büyük önem arz etmektedir. Girişde kapı geçit dedektörü, el dedektörü içeride ve dışarıda kamerayla destekli entegre güvenlik sisteminin kurulması gerekir. Bu konuda tecrübeleriyle hak ettiği yere gelmiş olan firmamız yetişmiş uzman kadrosuyla birlikte kültür merkezlerinin güvenlik sistemini projelendirip uygulamaya sokmaktadır.

Alışveriş Merkezi Güvenlik Sistemleri

     Alışveriş merkezlerindeki yoğunluk ve içindeki mağazalar güvenlik sistemlerini kullanılmasında önemli bir faktördür. Her alışveriş merkezi için, tesis giriş noktalarında metal kapı ve el dedektörleri bulunmak zorundadır. Geniş alanların, kalabalık bölgelerin kontrolü ve ziyaretçi takibi için; yasak bölgelere giriş tespiti, kişi sayma, araç sayma, sahipsiz paket algılama, çalıntı obje algılama gibi video analiz uygulamaları sıklıkla kullanılmakta,

işletme güvenliğini artıran bu uygulamalar aynı zamanda işletmeye raporlanabilir, katma değerli veri kaynağı sağlamaktadır. Firmamız AVM güvenliğinde edindiği tecrübeyle entegre güvenlik sistemlerini mekanın tespitini yaptıktan sonra projelendirip uygulamaktadır.

Okul Güvenlik Sistemleri

     Okulunuzun giriş kapısı, ziyarette bulunanlar da dahil herkesin ilk göz attığı yerdir. Okul girişlerinde kontrollü geçiş yapılması; caydırıcılık sağlamak , güvenlik zafiyetine yol açmamak, izinsiz geçişleri önlemek gibi bir dizi avantajı beraberinde getirmektedir. Okul çevresi, okul katlarının güvenliği, öğrenci güvenliği ve kontrolü, 

yangın güvenliği ve dışarıdan yetkisiz kişilerin veya sakıncalı maddelerin okula girişini engelleyici tedbirleri alan güvenlik sistemleri okullar için kesinlikle olması gereken bir uygulamadır. Okul güvenlik sistemleri kurulumunda yetişmiş uzman kadromuz ile; öğretmenleriniz, öğrencileriniz ve okulunuz için en profesyonel çözümleri uygulamaktayız.

Havalimanı Güvenlik Sistemleri

     Havalimanları, yüksek güvenlik seviyesi gerektiren ve aynı zamanda güvenlik sistemlerinin birbirleri ile entegre çalıştığı kritik tesislerdir. Havalimanı terminalleri dahilinde birbiriyle entegre çalışabilen güvenlik sistemleri kurulması lazımdır. Terminal dışında ise elektronik algılama yapabilen çevre güvenlik sistemi CCTV ile entegre edilmekte, gelişmiş video analiz uygulamaları yapılmaktadır. 

Bu sistemler lokal çalışabildiği gibi, birden fazla noktanın tek bir merkezden izlenmesi ve yönetimi mümkün olmaktadır. Start Elektronik havalimanları için anahtar teslim elektronik yüksek güvenlik sistemleri tesis etmekte, eğitimli teknik kadrosuyla birlikte sizlere en profesyonel güvenlik sistemini kurmaktadır.

Otel Güvenlik Sistemleri

     Turistik tesis veya otele, emniyet ve güvenlik zaafiyetinden daha çok hiçbir şey zarar veremez. Etkinlikler ve konaklama yerleri yerel çevrenin bir parçası olup, yüksek standartta iyi müşteri hizmeti veren tesislerin “en güvenli iş yeri olma eğilimi” herkesçe malumdur. Yetersiz müşteri emniyeti sağlayan turizm işletmeleri ise “konuklarının iyiliğinin umurlarında olmadığı” mesajını gönderirler.

Güvenli ortamı yaratmak için “iyi misafir emniyeti ve güvenliği prosedürleri” ilk adımdır. Start Elektronik olarak, oteller gibi, güvenlik ve estetiğin bir arada bulunması gereken uygulamalarda oteller ve turizm işletmeleri için anahtar teslim elektronik güvenlik sistemleri tesis etmekteyiz.

Ev Güvenlik Sistemleri

    Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı korumak ve tam kapsamlı olarak güvenlik altına almak için ev güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Teknolojideki hızlı ilerlemelerle birlikte teknik ekipmanların ucuzlaması ve herkes tarafından satın alınabilir hale gelmesi, terör, kundaklama ve hırsızlık olaylarının artması ve buna bağlı olarak güvenliğin daha fazla önem kazanması ile birlikte, güvenlik sistemlerinin 

kurulum ve kullanılmalarında son yıllarda önemli artışlar meydana gelmiştir. Firmamız, Evinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel güvenlik sistemleri kurmaktadır.

Sizden daha dikkatli sizin için izleyen sistemler…

Olası büyük çapta maddi zararı Sigorta Şirketleri ne oranda karşılar, ya da ne kadar sürede karşılar tartışılır. Fakat Kamera Güvenlik Sistemleri ile önceden almış olduğunuz önlem sayesinde sigorta, zarar karşılama gibi uğraştırıcı işlemlerden yüksek oranda kurtulmuş olursunuz. Her alanda kolaylıkla kullanılabilen güvenlik kameraları ile ister evde ister işyerinizde, kendinizi çok daha güvenli ve rahat hissedebilirsiniz. Kameralarımız IP ve Analog olmak üzere iki çeşittir. Bu kameraları siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre kullanmaktayız.

PRO LİGHTİNG
_

Çözüm  Ortaklarımız

 PROFESYONEL GÜVENLİK SİSTEMİ MARKALARIMIZ