VİDEO WALL
Size Özel Profesyonel Çözümler…

    Video Wall, bir ekran ile erişemeyeceğiniz alan boyutlarına erişerek adeta bir ekran-duvar oluşturmanıza olanak sağlıyor. Video Wall oldukça etkili bir reklam ve iletişim aracıdır. İnsan trafiğinin son derece yoğun olduğu, alışveriş merkezleri, yaşam merkezleri, hastaneler ve belediye binalarında insanlara ulaşmak için tercih edilen önde gelen iletişim teknolojilerinden biridir. Ekran sayısı kaplayacakları alan, mekana özel olarak yapılan projelendirme ile ihtiyaca uygun olarak ve mekanın talepleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.
       Artı Pro Audio Video Wall teknolojisini, estetik kaygıları da giderecek biçimde projelendirmektedir.

Sahne görüntü sistemleri

     Sahnede yapılan organizasyonlarda, ses ve ışık performanslarının görüntüyle de desteklenmesi izleyenlerin hem çoşkusunu arttırır hemde görsel bir şölenin ortaya çıkmasını sağlar. Sahneye kurulan bir projeksiyon perdesine yansıtılan görüntü hem sunulan müziğin, şiirin, konuşmanın vb. etkinliklerin görselliğini destekler hem de seyirciye hoş vakit geçirtir. 

    Alanımızdaki uzmanlığımız ve en son teknoloji ile üretilmiş dünyaca ünlü markalı ürünlerimizle, etkin ve kusursuz profesyonel görüntü sistemleri için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Eğlence Merkezi Görüntü Sistemleri
    Eğlence mekanlarında müzik yayınları, gösteriler, şovlar görüntü sistemleri ile desteklenmektedir. Kalabalığın eğlenmesi için görüntü sistemlerinden verilen görüntünün net, kaliteli olması gerekmektedir. Mümkün olan en iyi görüntü deneyimini sunmanız için mekanınızı en iyi şekilde analiz edip profesyonel uygulamalar yapıyoruz. 

Düğün salonları görüntü sistemleri

     Düğün salonlarında gelinle damadın görüntülerinin ve salonda devam eden düğünün görüntülerinin projeksiyon perdesine verilmesi artık günümüz ritüelleri arası girmiştir. Günümüzde, düğüne gelen konukların ve düğün sahiplerinin güzel vakit geçirmeleri için görselliğinde ön planda olması gerekmektedir. Projeksiyon makinasının ve perdesinin birbirini desteklemesi net bir görüntü için gereklidir. 

  Biz Artı Pro Audio olarak, düğün salonunuzun büyüklüğüne ve yapısına göre en ergonomik görüntü sistemlerini profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

Siz İhtiyacınızı Söyleyin, biz çözüm üretelim…

  Eğer sizi farklı kılan, yenilikçi, yaratıcı ve çarpıcı projeler artıyorsanız; Artı Pro Audio’nun görüntü sistemleri, projelerinize yeni bir boyut kazandıracaktır. Artı Pro Audio, her türlü iç ve dış mekanlarınızda kullanılabilecek görüntü sistemlerinin ve ekipmanlarının, proje ve tasarım çalışması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

PRO LİGHTİNG
_

Çözüm  Ortaklarımız

 PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİSTEMİ MARKALARIMIZ