ŞİRKET PROFİLİ

Artı Pro Audio sektöre ilk adım attığı 2005 yılından itibaren; ürettiği yenilikçi çözümler, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, profesyonel hizmet anlayışı, satış ve pazarlamasını yaptığı dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünleri sayesinde. birçok kurum ve kuruluşun tercihi olmuş, başarı ile tamamladığı projeler neticesinde sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

KALİTE POLİTİKASI

Artı Pro Audio  sürekli geliştirdiği ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyet gösterdiği alanlarda lider olmayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda Artı Pro Audio olarak;  Gelişen teknolojileri sürekli takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmayı, Ürünlerimizi en uygun kalitede ve en kısa zamanda temin ederek müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni sürekli kılmayı, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı  Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile sürekli iş birliği içinde olmayı, Yönetim ve tüm çalışanlar olarak İSO9001’e dayalı bir kalite yönetim sistemi kurmayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

MİSYON

Gelişim ve değişim dünyadaki yegane gerçek olduğunu prensip edinmiş olan personelimizin, müşteri memnuniyetini ve de hizmet anlayışını daima geliştirmesi görevimizdir.